V sobotu 21.září 2019 proběhne ve Svitavách na náměstí Míru od 9:00hod otevřený závod krajské ligy TFA (Toughest Firefighter Alive – nejtvrdší hasič přežije). Pro závodníky bude připravena paralelní trať rozdělena do čtyř úseků, na kterých hasiči plní náročné úkoly.

První úsek roztažení dvou vedení o délce 60m a smotání 2kusů hadic B, druhý 80 úderů palicí, přenesení zátěže v tunelu, transport figuríny  80kg na vzdálenost 60m a překonání třímetrové bariéry. Dále čekají hasiče žebříky, výstup na lešení, vytažení břemen a posledním úkolem je výběh z náměstí se zátěží a po schodišti až na vrchol Fabriky. Poprvé v historii se tak ve Svitavách můžeme podívat na nejtvrdší hasiče z našeho, ale i okolních krajů ČR.

 Tato soutěž je generálkou na MČR ve Svitavách v příštím roce. Budeme rádi, pokud si přijdete zazávodit a nebo se jen podívat a podpořit hasiče v jejich klání. Přihlášky a propozice jsou zveřejněny na webových stránkách OSH Svitavy http://www.oshsvitavy.cz/ na Fb https://www.facebook.com/osh.svitavy.1 nebo na instagramu @oshsvitavy

Srdečně zvou OSH Svitavy a Město Svitavy.

PROPOZICE

PŘIHLÁŠKA