V rámci Tanvaldských slavností se uskuteční již 26. ročník soutěže v požárním útoku „O pohár starosty města Tanvaldu". Hasičská soutěž se již po sedmé bude konat na městském stadionu v Tanvaldě, kategorie žen a mužů je zařazena do prestižního seriálu soutěží v požárním útoku Jizerská liga 2022 a uskuteční se v sobotu 10. září 2022. V sobotu bude klání hasičů zahájeno starostou města Tanvaldu p. Vladimírem Vyhnálkem a starostou pořádajícího sboru dobrovolných hasičů p. Karlem Bukvicem ml., a to  v 9 hodin slavnostním nástupem všech soutěžních družstev pro kategorii žen a mužů. Součástí zahájení bude i pochod vlajkonošů.

Ve 14 hod. proběhne slavností nástup pro dětské kategorie.

V průběhu celého dne budou k vidění soutěžní pokusy v požárním útoku mnoha soutěžních družstev hasičských sborů a to nejen z Libereckého kraje. Diváci se mohou těšit také na bohaté občerstvení, které bude k dispozici po celý den na ploše stadionu. Pořadatelé SDH Horní Tanvald se těší na hojnou účast.

Pro podrobnější informace, propozice a přihlášku na soutěž se může jakékoliv družstvo dobrovolných hasičů obrátit na starostu SDH Horní Tanvald, jímž je Karel Bukvic ml. Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hasiči Horní Tanvald připravili na druhou sobotu v září 26. ročník soutěže hasičských družstev “O pohár starosty města Tanvaldu‘‘. Soutěž se bude konat na městském stadionu Tanvald, za což patří poděkování vedení města Tanvald a vedení ZŠ Sportovní Tanvald.

PROPOZICE