web Litovel HS 2019

Sbor rozhodčích pro Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů, Ústí nad Labem 2019

Hlavní rozhodčí: brig. gen. Ing. František Mencl (HZS ČR)

Zástupce hlavního rozhodčího: Ing. Zdeněk Nytra (SH ČMS)

 

Rozhodčí disciplín

Výstup do 4. podlaží cvičné věže:

HZS ČR, SDH muži a ženy - plk. Ing. Libor Dušek (HZS Pardubického kraje)

Běh na 100 m s překážkami:

HZS ČR - npor. Ing. Ivan Marek (HZS Moravskoslezského kraje)

SDH muži -Roman Mácha       (SH ČMS)

SDH ženy - František Crhák (SH ČMS)

Štafeta 4 x 100 m s překážkami:

HZS ČR - plk. Ing. Zdeněk Otrusina (HZS Zlínského kraje)

SDH muži - Tomáš Lefner (SH ČMS)

SDH ženy - Milan Kučera  (SH ČMS)

Požární útok:

HZS ČR - nprap. Květoslav Filip (HZS Plzeňského kraje)

SDH muži - Pavel Marschal (SH ČMS)

SDH ženy - Milan Novák (SH ČMS)

 

Zástupci rozhodčích disciplín:

Výstup do 4. podlaží cvičné věže

HZS ČR, SDH muži a ženy - nprap. Darek Sejbal (HZS Jihomoravského kraje                            )

Běh na 100 m s překážkami:

HZS ČR - nprap. Ivan Kraus (HZS Královéhradeckého kraje)

SDH muži - Martin Schön (SH ČMS)

SDH ženy - Martin Spilka (SH ČMS)

Štafeta 4 x 100 m s překážkami:

HZS ČR - kpt. Bc. Zdeněk Ondráček (ŠVZ HZS ČR)

SDH muži - Tomáš Jílek (SH ČMS)

SDH ženy - Milada Řeháková (SH ČMS)

Požární útok:

HZS ČR - por. Milan Mathauser, DiS.  (HZS Plzeňského kraje)

SDH muži - Václav Šimek (SH ČMS)

SDH ženy - Jiří Hartman (SH ČMS)

Kontrola nářadí:

nstržm. Jan Polák (HZS Královéhradeckého kraje)

nprap. Jaromír Kleveta (HZS Jihomoravského kraje)

Jan Kopiště (SH ČMS)

Karel Oulehla (SH ČMS)

Josef Boháček (ČHJ)

Jaroslav Musil (MHJ)

                                                                      

Startér:

ppor. Jan Šimíček (HZS Moravskoslezského kraje)

ppor. Rostislav Mikulášek (HZS Moravskoslezského kraje)

nprap. Václav Ponocný (HZS Plzeňského kraje)

Miroslav Ježek (SH ČMS)

 

Rozhodčí:                                    

mjr. Bc. Rudolf Jelínek (HZS Královéhradeckého kraje)

nprap. Václav Moravec (HZS Královéhradeckého kraje)

plk. Ing. Ivo Oprchalský (HZS Pardubického kraje)

nprap. Aleš Hrnčíř (HZS Jihomoravského kraje)

nprap. Lubomír Chlup (HZS Jihomoravského kraje)

kpt. Ing. Karel Hanus  (HZS Jihočeského kraje)

nprap. Bc. Martin Nosek (HZS Jihočeského kraje)

nprap. Jan Horský (HZS kraje Vysočina)

nprap. Jiří Brožek (HZS kraje Vysočina)

kpt. Bc. Jiří Novosad (HZS kraje Vysočina)

nstržm. Rostislav Jirouš (HZS Olomouckého kraje)

nprap. Ing. Martin Rytíř (HZS Olomouckého kraje)

nprap. Zdeněk Veverka (HZS Olomouckého kraje)

nstržm. Vladimír Mail (HZS Ústeckého kraje)

nprap. František Korytár (HZS Ústeckého kraje)

ppor. Jiří Fürst (HZS Středočeského kraje)

Martin Janíček (SH ČMS)

Miloslav Pospíšil (SH ČMS)

Věra Frgalová (SH ČMS)

Pavel Krejčí (SH ČMS)

Petr Brychcí (SH ČMS)

Zdeněk Štolovský (SH ČMS)

Alfréd Krenauer (SH ČMS)

Šárka Jankovská (SH ČMS)

Ilona Housková (SH ČMS)

Miroslav Staněk (SH ČMS)

Milada Mácová (SH ČMS)

Radomír Fešar (SH ČMS)

Josef Záliš  (SH ČMS)

Václav Hančar (SH ČMS)

Radek Snášel   (SH ČMS)

Ladislav Biskup (SH ČMS)

František Dlesk (SH ČMS)

Jindřich Konfršt (SH ČMS)

Martin Klusák  (MHJ)

Vladimír Komínek (ČHJ)

Vyhodnocovací skupina:       

mjr. Ing. Jiří Čech (HZS Moravskoslezského kraje)

mjr. Bc. Olga Pluhařová (HZS Královéhradeckého kraje)

Jana Kovaříková (SH ČMS)

Markéta Oprchalská   (SH ČMS)

 

Hlavní časoměřič:

kpt. Ing. Zdeněk Jalůvka (HZS Moravskoslezského kraje)

 

Zástupce hlavního časoměřiče:

por. Bc. Aleš Kořínek  (HZS Královéhradeckého kraje)

Časomíra:

3 příslušníci HZS Moravskoslezského kraje  

3 příslušníci HZS Královéhradeckého kraje

 

Rozhodčí náhradníci:

(jen pokud budou vyzváni pořadatelem k nahrazení některého z rozhodčích)

Pavel Kalčík (SH ČMS)

Josef Tichý (SH ČMS)

Vladislav Tomiška (SH ČMS)

Věra Mrtvá (MHJ)

npor. Petr Ježek  (HZS Plzeňského kraje)

ppor. Tomáš Fešar (HZS Moravskoslezského kraje)